Ogłoszenia 2021-10-10

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

  1. Obchodzimy 21. Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się otworzyć drzwi Chrystusowi”. Przed kościołem można złożyć ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która realizuje program stypendialny skierowany do uzdolnionej młodzieży z małych miast i wsi.
  2. Październik to miesiąc różańca. Zapraszamy codziennie o godz. 16.30 na różaniec i Mszę świętą. Zachęcamy także do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach.
  3. W środę, 13 października, ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. W tym dniu będzie zmieniony porządek wieczornego nabożeństwa. O godz. 18.00 Msza święta, następnie procesja różańcowa z figurą Matki Bożej. Przejdziemy ulicą Staszowską i Rynek. Zapraszamy dzieci, kandydatów do bierzmowania rodziców, strażaków, wszystkich. Weźmy ze sobą świece.
  4. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom, wychowawcom, katechetom, życzymy przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień. Od godz. 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 16.30 modlitwa różańcowa w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  5. W piątek od godz. 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 Msza święta połączona z wieczorem uwielbienia. Oprawa muzyczna: diakonia uwielbienia – Posłańcy Miłości. Serdecznie zapraszamy.
  7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas: VI, VII i VIII za tydzień w niedzielę o godz. 16.00.
  8. Bóg zapłać za troskę o kościół parafianom z Zimnowody: Dorota Gul, Mariola Lech, Wiesława Stępień, Marzena Grzesik, Małgorzata Rzepa i Paweł Rzepa. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy rodzicom kandydatów do bierzmowania.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

  

 ks. Leszek Biłas, proboszcz