Ogłoszenia

Ogłoszenia 2021-04-25

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY

 1.  Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. W ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji. 
 2. We wtorek o godz. 18.00 Masza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej (grupa I).
 3. W środę o godz.17.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.
 4. W czwartek o godz. 18.00. Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej (grupa II). 
 5. W piątek od godz.17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią świętą - grupa II, grupa I o godz. 9.30.
 7. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe. W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia.
 8. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę na utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.
 9. W niedzielę uroczystość I Komunii świętej. Dlatego zmiana porządku Mszy świętych: godz. 7.30, 9.00, 11.00 Komunia św. (Gr. I), 13.00 Komunia św.(Gr. II), 16.00. To także pierwsza niedziela miesiąca. Na Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańca świętego.
 10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę 300 zł na kościół parafianom z ul. Staszowskiej i Polnej: Maria Jurkowska, Bożena Domagała i Jolanta Machaj. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy rodzicom dzieci komunijnych.
 11. W dniach 3-8.07.2021 r. odbędzie się pielgrzymka autokarowa - Sanktuaria Śląska, Sudetów: Góra Świętej Anny, Kłodzko, Wambierzyce, Duszniki Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Lądek Zdrój, Książ, Karpacz, Szklarska Poręba, Wrocław. Cena 1490 zł. Więcej informacji w zakrystii.

 ks. Leszek Biłas, proboszcz