Ogłoszenia 2020-11-08

32. niedziela zwykła

1. Zgodnie z rozporządzeniem administracyjnym, w kościele może być 1 osoba na 15 metrów kwadratowych, czyli w naszym kościele maksymalnie 15 osób, które mają obowiązek zachować bezpieczną odległość między sobą. Przypominam, że istnieje obowiązek, by wierni podczas nabożeństw mieli zasłonięte maseczką usta i nos. Usta odkrywamy jedynie na czas przyjęcia Komunii świętej.
  2. Dzisiaj w naszych modlitwach pamiętamy szczególnie o Kościele Prześladowanym.
  3. W środę Święto Niepodległości. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 9.00, 11.00 – za Ojczyznę, 16.00 i 16.30. O 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia, w którym szczególnie będziemy pamiętać o naszej Ojczyźnie.
  4. Bóg zapłać za bezimienne ofiary na kościół: 400, 200 i 100 zł. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  5. Bóg zapłać parafianom z ul. Południowej za posprzątanie kościoła (Justyna Mach i Regina Bajur) i złożoną ofiarę 310 zł na potrzeby parafii.
    W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom ul. Leśnej.