Ogłoszenia

Ogłoszenia 2020-07-12

15. niedziela zwykła 

  1. Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego.
  2. Od 13 maja do 13 października w wielu parafiach organizowane są nabożeństwa fatimskie. Są one odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzeszników. Od jutra takie nabożeństwa będą się odbywały także w naszym sanktuarium. O godzinie 18.00 Msza świętą, a następnie nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.

  

  1. W środę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 18.00.

 

  1. W czwartek, 16 lipca, w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel i historię szkaplerza, która swymi korzeniami sięga XII wieku.

 

  1. W środę w Gminnym Ośrodku Kultury od godz.16.00-17.00 odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 

  1. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszam serdecznie na spotkanie Fundację Przyjaciół Sanktuarium.

 

  1. Dziś zbiórka do puszek na poszkodowanych w czasie powodzi na Podkarpaciu.

 

  1. Ostatnia Msza św. w tygodniu o godz. 18.00. Intencje Mszy św. są wywieszone w gablocie oraz umieszczone na stronie internetowej parafii.

 

  1. Bóg zapłać nowożeńcom za dekorację naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy przyszłym nowożeńcom.

 

  1. Bóg zapłać panu Jarosławowi Borowcowi za zwyżkę, dzięki której mogliśmy wyczyścić rynny na kościele, a także panu Marcinowi Drzymalskiemu za pracę przy czyszczeniu rynien. Bóg zapłać również panu Markowi Machajowi za pomoc przy pracach na plebanii.

 ks. Leszek Biłas - proboszcz