Ogłoszenia

Ogłoszenia 2020-08-09

19. niedziela zwykła

1. Codziennie, po ostatniej Mszy św., nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. To nasze duchowe przygotowanie do 10. Rocznicy Koronacji. Bardzo serdecznie zapraszam.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia 2020-08-02

18. niedziela zwykła 

  1. Rozpoczęliśmy sierpień miesiąc modlitwy o trzeźwość naszego narodu. Może dla wyrwania z nałogu pijaństwa czy narkomanii kogoś bliskiego, znajomego warto ofiarować Panu Bogu czasową lub całkowitą abstynencję. Naszym orędownikiem w modlitwie o trzeźwość jest Święty Maksymilian Maria Kolbe.
Czytaj więcej...

Ogłoszenia 2020-07-26

17. niedziela zwykła 

1. W dniu dzisiejszym z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszy św. poświęcenie pojazdów. Z tej racji można złożyć także ofiarę na rzecz misji.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia 2020-07-19

16. niedziela zwykła

 1. W najbliższą środę, 22 lipca, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętej Marii Magdaleny, patronki dobrej przemiany. Tego dnia zapraszam również na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia 2020-07-05

14. niedziela zwykła 

  1. Dziś przypada pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie. 
Czytaj więcej...

Ogłoszenia 2020-06-28

13. niedziela zwykła  

  1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
Czytaj więcej...