Zebranie Zarządu Fundacji Przyjaciół Sanktuarium ku Czci Cudownego Obrazu Matki Bożej Bogoryjskiej

 

11 grudnia 2020 r. odbyło się zebranie Zarządu działającej w naszej parafii Fundacji Przyjaciół Sanktuarium ku Czci Cudownego Obrazu Matki Bożej Bogoryjskiej. Celem zebrania była informacja o efektach działania fundacji w okresie minionym i wytyczenie kierunków działania na okres przyszły. 

Proboszcz parafii, ks. Leszek Biłas, nakreślając zarys planów na przyszłość, wyraził podziękowanie dla wszystkich czcicieli Naszej Matki Pocieszenia i sympatyków naszego Sanktuarium za czynne wspieranie działań na rzecz renowacji świątyni i jej otoczenia oraz za popularyzowanie słynącego łaskami obrazu naszej Patronki.

Przypominamy, że cel i zasady działania fundacji opisane są w zakładce FUNDACJA

Wszystkim wspierającym nasze działania (np. przez odpisanie 1% podatku PIT) serdecznie z góry dziękujemy.

 

Zarząd Fundacji