Wizytacja kanoniczna w naszej parafii

 

We wtorek 10.10.2017 r. w naszej parafii odbyła się wizytacja kanoniczna, która przeprowadził ks. Bp Edward Frankowski.
Wizytacja kanoniczna jest odwiedzeniem wiernych przez ich pasterza i ma na celu zapoznanie się z działaniami podejmowanymi w parafii.

 

W tym dniu ks. Bp odwiedził szkoły znajdujące się na terenie parafii, chorych oraz rodziny kapłanów. Po południu wraz z wiernymi ks. Biskup modlił się za zmarłych na cmentarzu. O 16.40 odbyło się spotkanie ks. Biskupa z organizacjami działającymi przy kościele, m.in.: OSP, legion Maryi, schola młodzieżowa, chór, KŻR mężczyzn i kobiet, Liturgiczna Służba Ołtarza,

Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. Każdy z przedstawicieli mógł po krótce przedstawić swoje działania. Następnie zostało odprawione nabożeństwo różańcowe na którym obecny był ksiądz Biskup. Całość zwieńczyła uroczysta Msza Święta sprawowana o godzinie 17.30.

 

Tekst: Szostak Weronika uczennica kl IIB LO w Bogorii

 

Zdjęcia wykonała: Szostak Weronika uczennica kl IIB LO w Bogorii