Zakończenie roku szkolnego 2014 / 2015

 

26 czerwca 2015 - zakończenie roku szkolnego - z niecierpliwością czekaliśmy na tę piękna datę. Wakacje to właśnie ten moment, wyczekiwany przez wszystkich uczniów już od 1 września. Czas pełen wspomnień, przemyśleń, przygód oraz wspaniałej pamiątki z młodości.

W piątek o godz.9 odbyła się uroczysta Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

 

Ksiądz proboszcz Andrzej Wierzbicki przypomniał nam, że wakacje to czas wolny od pracy, czas wypoczynku, oderwania się od codzienności, zrelaksowania i wypoczęcia, abyśmy z uśmiechem mogli przeżyć kolejny rok, który nadejdzie zapewne bardzo szybko.

Przypomniał nam również wyraźnie, że nie ma wakacji od Boga, że podczas wakacji nie wolno zapominać o Bogu i należy kontaktować się z Nim jak najczęściej.

Szczególne podziękowania zostały złożone na ręce Księdza Waldemara Bieńko za całoroczną pracę z młodzieżą na lekcjach religii naszego Zespołu Szkół Ogólnokształcących. 

Opieka i wychowanie młodzieży szkolnej w duchu chrześcijańskim jest bardzo ważnym elementem rozwoju młodego człowieka.

 

Następnie wszyscy uczniowie zebrali się w liceum, aby uroczyście zakończyć ten rok szkolny.

Pani dyrektor Ewa Krzyżanowska-Brudek podziękowała wszystkim za ten miniony czas.

Dokonała również podsumowania kończącego się roku szkolnego 2014 / 2015 i z nadzieją na jeszcze lepsze wyniki w roku przyszłym, rozpoczęła nagradzanie uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.  

 

 Tekst: Paulina Domagała kl. IIa.

 

 Zdjęcia z zakończenia roku znajdują się na stronie Liceum Ogólnokształcącego - wykonanie : Adam Krzyżanowski